PROJEKTIST

Batuudikeskuse avamine Ida-Virumaal

Projekti missiooniks on arendada Ida-Virumaa laste ja noorte meelelahutusvõimalusi, tuues turule uusi lahendusi laste vaba aja veetmiseks ning olla parim vaba aja veetmise koht noortele.

 

„Code 7“ Batuudikeskuse põhiteenus on noortele meelelahutusvõimaluse pakkumine: uuendusliku batuudisaali ja mängusaali külastamine. Batuudisaal hõlmab endas ronimisseina, 15 batuuti, pehmet basseini, korvpallikorve, „ämblikmehe seina“ ning mahutab 20 last. Mängusaal hõlmab endas pehmetest klotsidest tehtud mängusaali, kus lapsed saavad ise ehitada omale losse, sõita liumäest alla, mängida erinevate arendavate mänguasjadega ning mahutab 15 last. Batuudisaal ja mängusaal sobivad alates 3-aastastele lastele. Lisaks on eraldi ruum, kus on võimaik korraldada erinevaid üritusi. Võimalik on tähistada sünnipäevasid eraldi ruumis, mis asub batuudikeskuse territooriumil. Pikemaajaline plaan on hakata korraldama temaatilisi sünnipäevapidustusi koos õhtujuhiga. Võimalik broneerida ka kogu batuudikeskus. Kogu inventar on uus ja tippkvaliteetne.

 

Code 7 Batuudikeskus on avatud alates 13.08. Tegemist on suurima ja mitmekülgseima mängukeskusega Ida-Virumaal. Projekti rahastas Riigi Tugiteenuste Keskus summas 14 998, 70 eurot.